Admirals Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome In Admirals Forum


You are not connected. Please login or register

JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...>

+2
Kumo
OtzampasZei
6 posters

8A SAS LEIPSW?

JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> I_vote_lcap50%JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> I_vote_rcap 50% [ 3 ]
JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> I_vote_lcap17%JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> I_vote_rcap 17% [ 1 ]
JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> I_vote_lcap33%JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> I_vote_rcap 33% [ 2 ]
Total Votes : 6


Go down  Message [Page 1 of 1]

1JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Thu 15 Nov 2007, 7:46 am

Kumo

Kumo
Ant Queen

Epai3a thn Kumo apo ta 0 mecri ta 34lvl.
Epeidh oloi mou oi gnwstoi ekopsan to game entelws, to stamathsa kai egw.
Ema8a oti h Nefelh epaize se auton ton server parolo p to eixa stamathsei.
Katw apo "kakes" sun8hkes mpainw ston peirasmo na loggarw, exwntas mail kai account allazw to pass kai mpainw.
52lvl pleon.........
Einai hdh se clan pou anoikei sto ally admirals.
To ally auto to kathgorousa gia tis pra3eis tou k to korohdeua epi c4 kai ntrepomoun pou eixa to shma tou.
Eutuxws mesa se auto to ally gnwrisa merika atoma ta opoia ta ekana paraia k akoma ta psaxnw k ektws ally.

Panta goustara ton loutsa me ta pazaria tou, ton tsoukits1, deboer7, DREAM, multilator, whitesoul, tasikwnwola, o tzampaspe8ane (omg autos Razz ta spaei... need barbie asap)...
Polles fores petuxainw k thn ZOYPOY k rixnw gelio.

Yparxoun kai atoma pou psaxnw kai ektws admirals... oso mporw tous briskw k pame parties h' spamaroume se pm:
BloodyBlades
PILGRIM
Mari
Vera

Thn kuria Vera dustuxws otan thn petuxa, to name to exei mia rwssida, kopela dhmotikou...
Profanws epese rename kai 8a h8ela na thn parakalesw na me brei me ena pm opote mporesei k ama 8elei na me akousei.
To afhnw se authn... xara mou an me pm bounce

Kakos den eimai... oute eirwneuthka, apla eipa auta pou eida kai rwthsa auta pou den katalaba... euxaristw pou apanthses alla perimena na ta akousw apo ton idio ton kurio emmanouil, pou mexri kai in game to mono pm pou mou ekane htan mia mera me tis blades tou som otan eixe spasei to valhalla tou o dream... ena "perimene ligo", pou perimena alla ws ekei htan. Den peirazei... Razz

Pleon den eimai admiral ara dn anoikw mazi sas se auto to site... kanw auto to last post mono kai mono na xairethsw thn omada me thn opoia gelasa, tsakw8hka, eirwneutika, palepsa mazi ths...

NAI mia "sobietikh enwsh" dn morei na elegx8ei apo enan kurie emmanouil... kai oso kai na ginei prospa8eia, OSO kai na niw8oum oloi, duskola 8a emene enwmenh.

H taktikh pou akolou8hsate k akolou8agate stous kaugades htan dn paw me ton enan, den paw me ton allon, Mesh Lush + sumbibasmos.
Diafwnw mono sto oti etsi eisastan "epihkhs" opws eipe k h kuria vera.
An eixe adiko apla ton 8erizete na zhsoun oi alloi...
Einai polla pou 8elw na pw alla 3erw oti den 8a akoustw kai dn to sunexizw mhn ginei fasaria sto last post mou. silent

Opws leei kai o Mythos kai exei dikio, h clan bloodlegion den anoikei pia edw...
kai prepei na zhthsw na diagrafw apo ena forum pou den anoikw...

Xairetismous se olous, na eiste k na pernate kala kai na gelate,
alliws kopste to to rimadi kanei kako Razz ...

**()_()
**( -.-)
@(*A*) dmiralS
,----l l----,

Spammolagos pros anamnhsh enos "kapoiou" char pou ezhse sto ally. albino

Kapote eimastan mazi...

Den krataw kakia se kanenan, ti logo 8a xa...
Opoios me psa3ei 3erei pws 8a me brei ("kumo Very Happy)

2JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Thu 15 Nov 2007, 10:44 am

DiabolicAngeL

DiabolicAngeL
>Root<
>Root

Kumo wrote:Epai3a thn Kumo apo ta 0 mecri ta 34lvl.
Epeidh oloi mou oi gnwstoi ekopsan to game entelws, to stamathsa kai egw.
Ema8a oti h Nefelh epaize se auton ton server parolo p to eixa stamathsei.
Katw apo "kakes" sun8hkes mpainw ston peirasmo na loggarw, exwntas mail kai account allazw to pass kai mpainw.
52lvl pleon.........
Einai hdh se clan pou anoikei sto ally admirals.
To ally auto to kathgorousa gia tis pra3eis tou k to korohdeua epi c4 kai ntrepomoun pou eixa to shma tou.
Eutuxws mesa se auto to ally gnwrisa merika atoma ta opoia ta ekana paraia k akoma ta psaxnw k ektws ally.

Panta goustara ton loutsa me ta pazaria tou, ton tsoukits1, deboer7, DREAM, multilator, whitesoul, tasikwnwola, o tzampaspe8ane (omg autos Razz ta spaei... need barbie asap)...
Polles fores petuxainw k thn ZOYPOY k rixnw gelio.

Yparxoun kai atoma pou psaxnw kai ektws admirals... oso mporw tous briskw k pame parties h' spamaroume se pm:
BloodyBlades
PILGRIM
Mari
Vera

Thn kuria Vera dustuxws otan thn petuxa, to name to exei mia rwssida, kopela dhmotikou...
Profanws epese rename kai 8a h8ela na thn parakalesw na me brei me ena pm opote mporesei k ama 8elei na me akousei.
To afhnw se authn... xara mou an me pm bounce

Kakos den eimai... oute eirwneuthka, apla eipa auta pou eida kai rwthsa auta pou den katalaba... euxaristw pou apanthses alla perimena na ta akousw apo ton idio ton kurio emmanouil, pou mexri kai in game to mono pm pou mou ekane htan mia mera me tis blades tou som otan eixe spasei to valhalla tou o dream... ena "perimene ligo", pou perimena alla ws ekei htan. Den peirazei... Razz

Pleon den eimai admiral ara dn anoikw mazi sas se auto to site... kanw auto to last post mono kai mono na xairethsw thn omada me thn opoia gelasa, tsakw8hka, eirwneutika, palepsa mazi ths...

NAI mia "sobietikh enwsh" dn morei na elegx8ei apo enan kurie emmanouil... kai oso kai na ginei prospa8eia, OSO kai na niw8oum oloi, duskola 8a emene enwmenh.

H taktikh pou akolou8hsate k akolou8agate stous kaugades htan dn paw me ton enan, den paw me ton allon, Mesh Lush + sumbibasmos.
Diafwnw mono sto oti etsi eisastan "epihkhs" opws eipe k h kuria vera.
An eixe adiko apla ton 8erizete na zhsoun oi alloi...
Einai polla pou 8elw na pw alla 3erw oti den 8a akoustw kai dn to sunexizw mhn ginei fasaria sto last post mou. silent

Opws leei kai o Mythos kai exei dikio, h clan bloodlegion den anoikei pia edw...
kai prepei na zhthsw na diagrafw apo ena forum pou den anoikw...

Xairetismous se olous, na eiste k na pernate kala kai na gelate,
alliws kopste to to rimadi kanei kako Razz ...

**()_()
**( -.-)
@(*A*) dmiralS
,----l l----,

Spammolagos pros anamnhsh enos "kapoiou" char pou ezhse sto ally. albino

Kapote eimastan mazi...

Den krataw kakia se kanenan, ti logo 8a xa...
Opoios me psa3ei 3erei pws 8a me brei ("kumo Very Happy)

Den Yparxei Logos Na Diagrafeis!
Einai kai Alla Atoma se Auto To Forum Ta opoia Den Einai Sto Ally "Admirals"!
Mporeis Na Mpeneis Opote Esu Theleis Na Milas Kai Na Kaneis Oti Goustareis Mexri Ena Orio! Wink
Mporei Na Mhn Anhkeis Sto Ally "Admirals" Poia Opws Les,Alla Eisai Filos Kai Tha Meineis Filos!!!
Oi Filoi Menoun Ta Members Feugoun!To Exw Xanapei!
Kai Epeidh Efuges Apo To Ally Ti Egine?Den Xalase O Kosmos!
HSOUN Admirals EISAI FILOS Kai Mporeis Na Mpeneis Sto Forum!
An Kapoios Apofasisei Na Se Kanei Ban H Delete,Egw O Idios Tha Se Bgalw Apo Ban H Tha s Ftiaxw New Account To opoio Tha Stalthei Sto E-Mail Sou!
Opote,Den Aksizei Ton Kopo!Smile
Ante Grapse Kana Anekdoto Kai Ase Ths Blakeies! bounce

http://wndsolutions.com

3JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Thu 15 Nov 2007, 11:03 am

Kumo

Kumo
Ant Queen

THNX polu admin Very Happy sunny

4JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Thu 15 Nov 2007, 11:14 am

OtzampasZei


V.I.P Member

xaxa opws panta eriksa ton pio akyro pshfo Smile

kumo agaph, ase ta partsap00rtsa , mia xara eimaste edw sto forum Smile kai opws eipe kai o admin (megalh tsaperdwna) kai egw se DIATAZW na grapseis new anekdota :Very Happy

ps: thelw ally megalo gia na spammarw.. pws tha ginei?Razz Laughing

5JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Thu 15 Nov 2007, 11:24 am

Kumo

Kumo
Ant Queen

Megalh koubenta eipes Razz
Twra espasan sta "3 clans ONLY" ally...
O basikos logos pou to egrapsa auto einai gt 3ekinhsa to poio "petuxhmeno" se posts kai shzhthsh post sto forum, opou pi8anon na proseballa ton kurio emmanouil... allyleader
K gia auto 8ewrhsa swsth thn stash mou na apoxwrisw

Epishs 8elw na milhsw me thn kuria Vera gt mou apanthse ok.
Einai apo ta atoma mesa sto game pou sumpa8hsa polu k den 8a h8ela na mhn miliwmaste, DEN MPORW NA THN BRW LOGO RENAME.

Auto einai olo to 8ema... na efeuga k emena me stenaxwrei gt kati tzapes 8a mou leipsoun apisteuta geek

(nai thn epilogh WHO ARE YOU thn eballa meta apo polu skepsh gia na mhn se kourasw tzapa Razz)

6JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Thu 15 Nov 2007, 12:05 pm

DiabolicAngeL

DiabolicAngeL
>Root<
>Root

Tha Mas Leipseis Polu!
Emena Proswpika Nai!

http://wndsolutions.com

7JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Fri 16 Nov 2007, 11:36 am

Vera


V.I.P Member

kumo..
Polloi de "sympa8eite" to mano, i eykola ton parekshgeite epeidh den milaei...to oti de soy milouse den einai gt i8ele na se snomparei, den kserw an ayto ennoeis, alla apla to anaferw gt akouw tetoia parapona apo polloys..o manos einai enas an8rwpos poy dyskola anoigetai, spania milaei..alla otan mpeis sth diadikasia na ton plhsiaseis, gt nai, 8elei prospa8eia na petyxeis kati tetoio, soy dinei k thn psyxh toy.
Kai gi ayto k sto game eixa analabei egw ta "diadikastika", gi ayto k olo milousa, gi ayto k opoios xreiazotan kati panta se emena ape8ynotan.
Pisw omws apo emena panta krybotan o manos, to ally enwmeno o manos to kratage..8es me mia praksh, 8es me mia koubenta pou ana diasthmata petouse. Me kapoio tropo telos pantwn "xarismatiko" pou den mporw na ekshghsw! kai ton lew xarismatiko, gt eilikrina otan den eisai ka8olou diplwmaths, kai eisai kai kapws anti-koinwnikos na to 8esw etsi, dyskola kratas ena ally gia tosa xronia (mias k oi admirals einai hdh apo c4). ( egw fantasoy sto mhna kourasthka:P)
Kai gia na symplhrwsw to profil toy..otan ton "patas" de 8a asxolh8ei gia poly..rixnei mayrh petra pisw toy, den ka8etai na soy allaksei gnwmh, oyte na soy apodeiksei oti o gaidaros den petaei..apla apoxwrei. Eksou k to oti den exei labei meros se kamia apo tis "syzhthseis" mas. To pws ais8an8hke ligoi to kseroyme k isws mono egw. Eytyxws exei ena kalo..koitaei mprosta. Ka8e empodio se kalo, ka8e telos k mia nea arxh.
Nai, rename exw kanei, k spania logarw. 8a i8ela na mpainw perissotero gt kapoioi eilikrina moy leipoyn, alla protimw na akolou8hsw ton antra moy stoys neoys mas stoxoys, pou den einai to game.
Apo to ally 8a moy leipsoyn sygekrimena atoma pou omws den ta xanw mias k ta perissotera einai apo thn clan moy:)
Gia mena admirals htan panw apo ola o tzambaman i alliws barbie girl pou tragoudage gia th fanh, k h fanoula ton fwnaze arravwniarh! O pilgrim k ta deboerakia, tasikwnwola me toys "dialogoys" toys! elfas-daggeras me aytia pou pianoyn nova! O steloysoys pou mas edeixne ton tropo na..kanoume agoria! o man8oulhs me ta gomenakia toy pou paratage ton char toy opou evriske gt kapoia ton eixe parei thl! o dnx aka pamela meta tis dyo! o mythos me to "AVE" k ta wraia "anekdota" k h glykia panta 8eanoula pou toy fwnaze oti parektrepetai Razz! H nooboskotwstra pou ekane dehseis na exoume drop! o Rass me to spera tekna moy! Esy me to arkoudaki (to latreyw to arkoudaki ayto)! o hajdutibagdatit (epitelous to egrapsa!) me th gnwsth ataka..kane moy pm na se kanw invite (k kati allo 8ymamai apo haj alla den to lew Razz) k o azel pou mpike dynamika k 8a sas etrwge olous sto spam!
Oi perissoteroi, gia na mhn pw oloi, anhkoyn se dyo clan...ki omws aytoys 8ewrousa egw psyxh toy ally xwris na 8elw na 8iksw kanenan. Kai pisteyw oti polloi symfwneite me osoys anefera, mias k apo oti blepw, deboer, pilgrim, tzambas de leipoyn apo th mnya kanenos!
Ayta loipon moy menoyn sto myalo! k tpt allo!
Eyxomai sthn clan moy na meinei gia panta enwmenh, aytos o phrynas twn 15 atomwn, k apo emena, makari na mpeite se tastan wste h "omerta" na symplhrw8ei ksana!
kumo, sygnwmh an soy milisa apotoma sto arxiko soy post, alla eilikrina den mporw na akouw tetoia sxolia gia to mano, k pistepse me exw akousei paaara polla ton teleytaio kairo, pou an mh ti allo deixnoyn axaristia k elleipsh sebasmoy. Eidika ayta toy styl...klefths,pousths antras pou epairne ta drops gia party toy, apedeikse oti den aksizei enw kapoioi alloi "aksizoyn" ktl... moy gyrizoyn t antera. k mono oti kseknhse ena ally apo to mhden xwris kamia boi8eia, k den to vrhke etoimo, k to krathse k tosa xronia, shmainei polla

**()_()
**( -.-)
@(*A*) dmiralS - rass elehse mas!!
,----l l----,

8JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Sat 17 Nov 2007, 12:33 am

deboer7

deboer7
V.I.P Member

Pws allazoun ta pragmata se 12 hmeres.....
Sad(((
Bb Kumo,tha mas leipseis...Hlias edw Smile

9JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Sat 17 Nov 2007, 7:57 pm

Admin:Tsoukits

Admin:Tsoukits
Ant Queen

Ego shmera ekana leave clan gia na mbo tastan otan kano leave clan epese dc ston server(shmadi na to pw?) me to pou loggaro kai eno imouna no clan eixe meinei to title ~ZWNIANO TANK~ kai patao /clanpenalty kai den eixa pari penalty kai meta ekana pm ston jkhurricane ke me ebale stin clan tou tastan

ps: epidi imouna no clan kai eixa to title m kanane sunexeia pm (kala ma pote egines noblesse) kai tous leo kai ego e ama lioneis kai den imouna kai full rec kai leo rec = nobless fullara kai apo rec e meta ta pedia zitagane nobless kai tous leo (no soul ore) Razz

10JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Sat 17 Nov 2007, 9:18 pm

DiabolicAngeL

DiabolicAngeL
>Root<
>Root

Admin:Tsoukits wrote:Ego shmera ekana leave clan gia na mbo tastan otan kano leave clan epese dc ston server(shmadi na to pw?) me to pou loggaro kai eno imouna no clan eixe meinei to title ~ZWNIANO TANK~ kai patao /clanpenalty kai den eixa pari penalty kai meta ekana pm ston jkhurricane ke me ebale stin clan tou tastan

ps: epidi imouna no clan kai eixa to title m kanane sunexeia pm (kala ma pote egines noblesse) kai tous leo kai ego e ama lioneis kai den imouna kai full rec kai leo rec = nobless fullara kai apo rec e meta ta pedia zitagane nobless kai tous leo (no soul ore) Razz

HAHAAAHAHAHAHA
Eisai Theos!!!!!

http://wndsolutions.com

11JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Empty Re: JUST A CLOUD (Kumo) <Sas Xairetw...> Sun 18 Nov 2007, 8:53 pm

deboer7

deboer7
V.I.P Member

XA00AX0AX0A0XA0XAX0A0AXA0XA

EISAI TRAGIKOS Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum